Ubytování

Kudy tudy

Turnajové centrum (a oficiální ubytování) najdete na adrese Kojetín 56, Nový Jičín 74101. Nachází se na vrcholu kopce Svinec.

Nejlépe se tam dostanete autem, ale i hromadná doprava funguje. Na horním parkovišti (přímo u Chaty Svinec) smí parkovat pouze hráči, kteří jsou ubytovaní přímo na Chatě. Pro ostatní je spodní parkoviště, ze kterého je bude mikrobus vyvážet nahoru na hřiště. Více informací přibude až se turnaj bude blížit.

Ubytování

Chata Svinec je oficiální ubytovací kapacitou tohoto turnaje, je to také turnajové centrum a restaurace. Nabízí 40 postelí ve 13 pokojích (velikosti pokojů se různí od 2 do 6). Při rezervaci proto určitě dejte vědět, s kým chcete na pokoji bydlet a jakou velikost preferujete.

Cena za noc je 750 Kč (včetně plné penze), případně 625 Kč (s polopenzí). Začíná se páteční večeří.

Ubytování na Chatě Svinec rezervujte na e-mailu krystof@moraviangators.cz.

V případě, že se Chata Svinec naplní, doporučujeme tyto ubytovací kapacity:

Hotel Na Skalkách – 20 pěšky od hotelu na hřiště – rezervujte zde: hotelnaskalkach@seznam.cz

Penzion Bocheta – 5 minut autem na spodní parkoviště, 5 minut pěšky od pevného hřiště DiscGolfPark Bocheta – rezervujte tady: penzionbocheta@email.cz

Jídlo

Chata Svinec je vyhlášená svou typickou českou kuchyní, v nabídce tedy bude obědové i večerní menu. Bude nutná předobjednávka, více informací se dozvíte blíže před turnajem.